Darmowa dostawa od 1 400,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Gastronomiczne zmywarki podblatowe

( ilość produktów: 40 )

Proponujemy zmywarki podblatowe, idealne do małej i średniej gastronomii. Niewielkie wymiary zewnętrzne i możliwość umieszczenia urządzeń pod blatem roboczym sprawiają, że znajdą one zastosowanie nawet w niewielkich lokalach. Mała powierzchnia zaplecza kuchennego wymaga dopasowania wyposażenia funkcjonalnego, a jednocześnie zapewniającego ergonomię pracy na co dzień. Zmywarki podblatowe mają te zalety, dlatego zapoznaj się z ofertą naszego sklepu i wybierz nowoczesne i pomocne urządzenia do swojej firmy. Proponujemy modele takich marek jak FAGOR, Lozamet czy Winterhalter. Wszystkie urządzenia są nowe i objęte długim okresem gwarancyjnym. Proponujemy zmywarki z różnymi parametrami technicznymi, więc każdy klient może dopasować je do swoich potrzeb.

Zmywarki podblatowe ? nieodzowne w każdej profesjonalnej kuchni

Ręczne mycie naczyń to nie tylko czynność wymagająca czasu i energii pracowników, ale i zwiększająca znacznie zużycie wody i środków myjących. Automatycznie pracujące zmywarki uproszczą cały proces i zredukują koszty. W konsekwencji inwestycja, jaką jest zmywarka podblatowa, zwróci się w bardzo krótkim czasie, optymalizując przy tym czas obsługi klientów. Personel może bowiem zająć się ważnymi czynnościami związanymi z przygotowywaniem i wydawaniem posiłków.

Zmywarki podblatowe zapewniają także higienicznie czyste naczynia, które nie wzbudzą wątpliwości przy kontroli inspekcji sanitarnych. Różne cykle mycia możesz dobrać w zależności od najczęściej używanych naczyń, sztućców czy szkła, jak też biorąc pod uwagę ich stopień zabrudzenia. Oferujemy zmywarki podblatowe zasilane prądem o mocy 230 V lub 400 V. Ta druga wersja zapewni Ci szybsze nagrzewanie urządzenia i wydajniejszą pracę. W wielu przypadkach nie ma jednak możliwości dostosowania zastanej instalacji energetycznej, więc wówczas doskonale sprawdzą się zmywarki zasilane na 230 V. Urządzenia są dostępne z elektronicznie sterowanymi programatorami i wyświetlaczami cyfrowymi zapewniającymi intuicyjną obsługę.

Komfortowe w użytkowaniu zmywarki podblatowe

Urządzenia myjące umieszczone pod blatem doskonale sprawdzają się w małych kuchniach, gdzie liczy się każdy metr kwadratowy powierzchni roboczej. Zmywarki mają odpowiednio szeroko otwierane drzwi, a wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej są odporne na wilgoć panującą w pomieszczeniach, gdzie dużo się gotuje. Łatwe do utrzymania w czystości są również wyposażone w programy autoczyszczące, które ograniczają do minimum opiekę nad urządzeniami.

Mocne pompy myjące zapewniają wieloletnią pracę pod pełnym obciążeniem, a różne cykle mycia dostępne są zarówno w wersji kilkudziesięciosekundowej, jak i kilkuminutowej. Usprawnisz więc obsługę klientów bez angażowania dodatkowych osób. Wydajne urządzenie zastąpi bowiem pracę ludzkich rąk, a przy tym zrobi to w perfekcyjny sposób, nie pozwalając na niedopatrzenia czy uszkodzenia naczyń podczas mycia.

Funkcje dostępne w zmywarkach podblatowych

Wybierając zmywarki podblatowe, masz możliwość zakupu urządzenia z dodatkowymi funkcjami, które usprawnią pracę w kuchni. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia z wbudowaną pompą spustową czy z dozownikiem środka myjącego lub nabłyszczającego. Mamy również zmywarki z funkcją zimnego płukania, przyjazną dla środowiska opcją eco czy z funkcją wyparzania w bardzo wysokiej temperaturze.

W sklepie internetowym SmartGAST kupisz także zmywarki ze zmiękczaczem wody. Ułatwi to korzystanie z bieżącej wody, która ma wysoką zawartość kamienia. Dzięki zmiękczaczowi nie tylko zabezpieczysz urządzenie przed niebezpiecznym osadem powodującym awarie podzespołów, ale i zwiększysz wydajność środków myjących. Zmywarki podblatowe są dostępne w wersji z komorami o różnej pojemności. Wiele modeli ma także wbudowany kilkustopniowy system filtrowania oraz pompy spustowe do separacji resztek. Wybierz więc urządzenie, które najbardziej odpowiada potrzebom w Twojej kuchni.

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 557 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-28
Na czas
2023-11-12
Wszystko zgodnie z zamówieniem na 5
pixel