Darmowa dostawa od 1 400,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Gastronomiczne zmywarki kapturowe

( ilość produktów: 54 )

Zmywarki kapturowe to urządzenia polecane zazwyczaj do średniej i dużej gastronomii. Sprawdzają się do mycia dużej liczby naczyń różnego typu i akcesoriów kuchennych, w tym garnków. Zapewniają mycie i dezynfekcję w wysokiej temperaturze. Proste w obsłudze, a zarazem bezpieczne i gwarantujące wysoki poziom higieny sprawdzają się w codziennym użytkowaniu w wielu lokalach gastronomicznych i stołówkach serwujących posiłki. Solidne i wytrzymałe konstrukcje zmywarek oraz wysokiej jakości materiały i podzespoły sprawiają, że urządzenia sprawdzają się w długotrwałym i intensywnym użytkowaniu.

Funkcjonalne i łatwe w obsłudze zmywarki kapturowe

Kupując zmywarki kapturowe do gastronomii, możesz z nich korzystać w bardzo szerokim zakresie. Myją w sposób higieniczny i bardzo szybki różnego typu naczynia. Możesz je wykorzystać do mycia przedmiotów ze szkła i ceramiki, takich jak kieliszki czy kubki i filiżanki oraz metalowych garnków, blach lub sztućców. Wybierając odpowiedniej wielkości kosze, umyjesz w nich zarówno wysokie kieliszki, jak i długie półmiski czy duże tace. Proste sterowanie urządzeniem oraz możliwość ustawienia cyklu o różnej długości i intensywności mycia zapewni efektywność pracy i nieocenioną pomoc w każdej kuchni.

W naszym sklepie kupisz między innymi zmywarki z automatycznym systemem samooczyszczania oraz funkcjami oszczędzającymi energię. Duża moc zmywarek kapturowych zapewnia im bardzo dobrą wydajność. W krótkim czasie wymyjesz więc naczynia i garnki różnego typu, a personel może w tym czasie zająć się innymi, ważnymi zadaniami dotyczącymi obsługi klienta.

Dlaczego warto wybrać zmywarkę kapturową?

Jeśli prowadzisz średni lub duży lokal gastronomiczny, to inwestycja, jaką jest zmywarka kapturowa, jest wręcz nieodzowna. To uniwersalne urządzenie pozwoli nie tylko zaoszczędzić czas, ale i koszty związane z wykorzystaniem bieżącej wody oraz energii. Zyskujesz pomoc, która na co dzień pozwala na zapewnienie wysokich standardów obsługi, poprzez nienagannie czyste i higieniczne sztućce, szkło czy talerze. Szybkie cykle pracy pozwolą też płynnie obsługiwać klientów, bez niepotrzebnych przestojów w oczekiwaniu na czyste naczynia, co ma miejsce przy tradycyjnym, ręcznym sposobie mycia.

Znacznie zmniejsza się również ryzyko uszkodzenia szkła czy naczyń podczas ich oczyszczania. Zmywarki zużywają także mniej środków myjących, co przekłada się zarówno na redukcję kosztów, jak i na dobro środowiska naturalnego. Zmywarki kapturowe to lepsza wydajność i organizacja pracy w lokalu gastronomicznym oraz ułatwienie dla personelu, który w tym czasie może zająć się innymi, ważniejszymi obowiązkami. Łatwe w obsłudze zmywarki kapturowe wymagają od użytkowników minimalnego zaangażowania. Myją szybko i efektywnie, zapewniając higienicznie czyste naczynia. Dzięki temu zapewnią wysoką jakość obsługi, jak też brak problemów podczas ewentualnych kontroli sprawdzających warunki sanitarne w lokalu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 776 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-15
Szybka wysyłka zamówienia (szybsza niż na karcie produktu). Niestety produkt uszkodzony - wgięty róg stołu.
2024-06-30
Profesjonalna obsługa
pixel