Darmowa dostawa od 1 400,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Urządzenia chłodnicze

( ilość produktów: 158 )

W naszym sklepie nie uznajemy żadnych kompromisów, dlatego oferujemy wyłącznie pewne i sprawdzone rozwiązania, w tym urządzenia i akcesoria z kategorii chłodnictwo. Poszczególne propozycje charakteryzują się znakomitym stosunkiem ceny do ich jakości i z tego względu zawsze stanowią optymalny i opłacalny zakup dla każdej firmy zajmującej się obróbką i sprzedażą żywności. Przygotowane przez nas urządzenia chłodnicze pochodzą od najlepszych firm doskonale znanych w środowisku gastronomicznym z ich funkcjonalności oraz bezkompromisowej trwałości, takich jak Stalgast, YATO Gastro, Liebherr, Red Fox, Dora Metal oraz wielu innych. Zapoznaj się koniecznie z całą ofertą urządzeń chłodniczych! Sklep SmartGAST w razie pytań lub wątpliwości zapewnia wsparcie merytoryczne i wiedzę techniczną na każdym etapie zamówienia.

Urządzenia chłodnicze w gastronomii – produkty oferowane w naszym sklepie

Urządzenia chłodnicze ekspozycyjne oraz produkcyjne dostępne w naszym sklepie zostały podzielone na wygodne w nawigacji kategorie, które z pewnością ułatwią znalezienie odpowiedniego modelu. Wśród dostępnych propozycji warto wymienić chłodziarki do butelek niezbędne w większości barów oraz lokali w celu przechowywania napojów. Najczęściej potrzebne są też stoły chłodnicze, w tym modele do pizzy oraz sałatkowe i barowe, które ułatwiają wykonanie wszelkich czynności związanych z przygotowaniem dań. W ich dolnej części znajdują się przeważnie duże szuflady na półprodukty. 

Wśród dostępnych urządzeń chłodniczych stosowanych w gastronomii warto również wymienić szafy, które służą wyłącznie do przechowywania dużych ilości gotowych potraw. Szafy chłodnicze różnią się pojemnością oraz liczbą półek czy pojemników, a także szerokością i wysokością. Wybór odpowiedniego modelu warto uzależnić od wolnego miejsca w kuchni lub firmowej spiżarni. Poszczególne warianty różnią się też przeznaczeniem. Szafy do ryb służą wyłącznie do przechowywania owoców morza, gdyż mają w dolnej części odpływy na odcieki, a szafy piekarnicze do przechowywania ciasta. Nie można zapomnieć o szafach dwutemperaturowych, które zapewniają optymalne warunki dla kilku rodzajów żywności w jednej chwili, a także o nadstawkach i podstawach chłodniczych. Warto jak najdokładniej zapoznać się z wszystkimi gastronomicznymi urządzeniami chłodniczymi przed ich zakupem, aby jak najlepiej spełniły wszelkie oczekiwania danego restauratora.

Urządzenia chłodnicze z naszego sklepu a ich wpływ na działanie lokalu gastronomicznego

Warto wiedzieć, że urządzenia chłodnicze produkcyjne i ekspozycyjne używane w gastronomii są dość kosztowne w zakupie, szczególnie w przypadku lokali nastawionych na obsługę wielu klientów jednocześnie. Warto wówczas dysponować jak największą ilością wolnego miejsca do przechowywania całych dań oraz półproduktów. Z kolei w przypadku lokali z mniejszym natężeniem ruchu można postawić na niewielkie urządzenia, których zakup z pewnością nie obciąży budżetu danego lokalu gastronomicznego. Wszystkie urządzenia z kategorii chłodnictwo pozwalają na kontrolowanie dostępnych dań oraz ich przechowywanie w idealnych warunkach w celu zachowania ich przydatności do użycia przez jak najdłuższy czas. Warto wiedzieć, że wyrzucenie produktów przechowywanych w nieodpowiednich warunkach zawsze jest złym wyjściem z punktu ekologii oraz ekonomii. 

Zamów już dziś nowe gastronomiczne urządzenia chłodnicze w naszym sklepie, skorzystaj z błyskawicznej dostawy oraz naszej pomocy na każdym etapie zakupu. Zapewniamy rewelacyjną obsługę, szybką realizację oraz bezpieczeństwo podczas współpracy. Wszystkie oferowane urządzenia chłodnicze są w pełni nowe i objęte okresem gwarancyjnym, dzięki czemu skutecznie spełniają wszelkie oczekiwania najbardziej wymagających restauratorów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 771 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-30
Profesjonalna obsługa
2024-06-26
wszystko ok, dziękuję
pixel