Darmowa dostawa od 1 400,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Artykuły stołowe

( ilość produktów: 303 )

Artykuły stołowe to elementy, które przydają się w każdym lokalu oferującym usługi gastronomiczne. Powinny znaleźć się w restauracjach, barach, hotelach, domach weselnych i we wszystkich punktach zajmujących się wydawaniem przyjęć i uroczystości. Do artykułów stołowych należą różnego rodzaju produkty, które ułatwiają wydawanie posiłków i potraw na stoły, przy których siedzą goście. Tego typu artykuły znaleźć można w ofercie sklepu SmartGAST.

Artykuły stołowe do napojów

Artykułami stołowymi służącymi do napojów są dzbanki i karafki. Dostępne są one w postaci szklanej i porcelanowej. Dobrze dobrać rodzaj tworzywa do wystroju całego wnętrza i ogólnych dekoracji na uroczystości czy przyjęciu. Dzbanki szklane tworzone są z myślą o zimnych napojach, takich jak woda, soki, napoje gazowane czy lemoniady. Porcelanowe dzbanki lepiej sprawdzą się do wydawania napojów gorących, czyli do kawy i herbaty. Dzbanków można używać na przyjęciach, szwedzkich stołach oraz podawać je do stolików w restauracjach głównie, gdy są duże grupy gości. Dzbanki umożliwiają gościom samoobsługę, co zwiększa komfort spożywania posiłku.

Karafki są niezwykle eleganckie i gustowne. Coraz częściej widuje się je w kawiarniach, cukierniach czy małych barach. Do karafki warto nalać wody, soku bądź lemoniady, jednak w takim naczyniu dobrze sprawdza się również wino. Karafki dobrze wyglądają w eleganckich, stonowanych i klasycznych wnętrzach, jednak ich popularność przeniosła je również do wnętrz nowoczesnych, rustykalnych, o stylu boho czy też do lokali na świeżym powietrzu.

Artykuły stołowe do słodyczy i wypieków

Dużą część oferty artykułów stołowych w sklepie SmartGAST stanowią blachy, tace i patery do słodyczy i wypieków. Dzięki nim można w elegancki i gustowny sposób postawić na stole różnego rodzaju ciasta, ciasteczka, owoce czy też inne słodycze. Patery kojarzą się głównie z przyjęciami, ale dobrze sprawdzają się również na szwedzkich stołach. Dzięki nim ma się trzy tace, na których bez problemu układa się wypieki tak, aby były one łatwo dostępne dla gości. To przyjemne rozwiązanie dla każdej ze stron, ponieważ umożliwia ono zarówno bezproblemowe nakładanie ciast i ciasteczek, jak i łatwo ich ściąganie, nawet przy stole pełnym ludzi. Artykuły stołowe do wypieków to jednak nie jedynie patery i tace, lecz także łyżki noże co ciast. Dzięki nim można ładnie pokroić wypieki, ustawić je estetycznie i elegancko tak, aby do gości trafiły w jak najlepszym stanie. Noże do ciasta natomiast świetnie sprawdzają się do suchych i miękkich wypieków.

Artykuły stołowe do mięs, sałatek i makaronów

Artykuły stołowe powstają z myślą o tym, aby przyśpieszyć proces wydawania posiłków oraz uczynić go znacznie wygodniejszym dla obsługi. Dlatego właśnie kupuje się specjalnie łyżki do mieszania sałatek, noże do krojenia mięsa czy też noże do ciast. Artykuły stołowe wykonywane są w taki sposób, aby być funkcjonalne i estetyczne, dlatego bez problemu można wykorzystać je na sali pełnej gości.

Do artykułów stołowych należą również solniczki, pieprzniczki i cukierniczki. Te elementy dostępne są stale na stołach gości, dlatego warto dobrać je dobrze do całej zastawy. W sklepie SmartGAST dostępne są dobrej jakości produkty tego typu, które umożliwiają przygotowanie każdego ważnego przyjęcia czy też rodzinnej uroczystości.

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 777 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-09
Szafka starannie wykonana.pojemna.polecam
2024-07-01
Ok
pixel