Darmowa dostawa od 1 400,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Cukiernice

( ilość produktów: 3 )

Cukiernice cieszą się niesłabnącą popularnością w domach oraz w lokalach gastronomicznych. Spotkać je można w jadalniach, restauracjach, barach, kawiarniach i cukierniach. Zadanie cukiernicy jest proste – ma ona zapewnić bezpieczne przechowywanie cukru, którym chętni mogą posłodzić swój napój. W ofercie sklepu SmartGAST dostępnych jest wiele cukiernic, aby każdy mógł wybrać idealną do swoich potrzeb.

Cukiernice z przykrywką

Najczęściej spotykana w lokalach gastronomicznych jest cukiernica z przykrywką. Dzięki niej można cieszyć się bezpieczeństwem cukru niezależnie od warunków panujących wokół. Przykrywka zapewnia szczelność pojemnika, co zmniejsza szanse, na dostanie się robaków, baterii oraz drobnoustrojów. Cukiernice z przykrywką używane są w restauracjach, barach, kawiarniach i cukierniach, aby pokazać gościom lokal jako czysty i elegancki. Nawet mała pokrywka może wpłynąć na opinię ludzi, którzy przychodzą coś zjeść albo się czegoś napić. Cukiernice z przykrywką dostępne są w różnych wariantach, aby można było je dopasować do każdego wnętrza. W sklepie SmartGAST dostępne są cukiernice metalowe oraz ceramiczne. Każda z nich ma swój indywidualny, ciekawy styl. Metalowe pojemniki dobrze jest wykorzystywać w nowoczesnych, minimalistycznych i industrialnych wnętrzach. Cukiernice ceramiczne można za to postawić we wnętrzach tradycyjnych, klasycznych, rustykalnych czy nawet w lokalach w stylu boho. Wyglądają one gustownie, modnie i estetycznie wśród innych dodatków i akcesoriów na stole.

Cukiernice z łyżeczką w zestawie

Niektóre cukiernice posiadają w zestawie łyżeczki. Zwiększa to komfort ich użytkowania i wygodę klientów. Łyżeczki jednak są tak umiejscowione w pokrywce, że uniemożliwiają w pełni chronienie wnętrza cukierniczki. Tego typu cukierniczki dobrze sprawdzają się w miejscach, w których jest stały ruch oraz w punktach zamkniętych, do których nie dostają się robaki, głównie muszki, które chętnie osiadają na słodkich pysznościach. Cukiernice z łyżeczką w zestawie powinny być podawane przez kelnerów do napojów.

Cukiernice do odmierzania cukru

W ofercie sklepu SmartGAST dostępne są również cukiernice, których budowa pozwala na łatwe odmierzanie ilości cukru. W ten sposób nie trzeba używać łyżeczki, aby w szybki sposób posłodzić nasz napój. Takie cukiernice charakteryzują się wysoką rurką, która wystaje ponad pokrywkę. Dzięki niej można swobodnie odmierzać ilości cukru. Na ogół jedno przechylenie cukierniczki odpowiada jednej płaskiej łyżeczce cukru. Cukierniczki tego typu dostępne są głównie w szklanych wariantach, ze wzorowanym szkłem i szczelną, metalową pokrywką.

Cukiernice na kostki cukru

W sklepie SmartGAST nie mogło zabraknąć również cukiernic na kostki cukru. Te charakteryzują się otwartą budową. Mają one walcowaty kształt, w który wsypuje się kostki. Taki cukier można brać palcami bądź specjalnymi szczypczykami, aby cały proces słodzenia był higieniczny w miejscu publicznym. Cukiernice tego typu są eleganckie, nowoczesne i modne. W ofercie sklepu SmartGAST znaleźć można wiele ciekawych cukiernic w różnym stylu. Dostępne są oferty ceramiczne, metalowe i szklane, aby każdy mógł znaleźć idealną cukiernicę dla siebie i swojego wnętrza. Oferujemy szybką wysyłkę i bezpieczną dostawę do każdego klienta.

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 626 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-11
Szybko sprawnie godne polecenia
2024-02-11
Wszystko ok
pixel